Juniorka doma prohrála s Jihlavou

Teplická juniorka přivítala v úterní dohrávce na domácí půdě juniorku Jihlavy. Domácí hráči nenavázali na čtrnáct dní staré vítězství proti Hradci Králové a týmu z Vysočiny podlehli 1:3.

Domácí začali zápas náporem, ze kterého vzešla také úvodní branka. Strada dostal od Krátkého míč do vápna, obtočil se kolem obránce a pod brankářem skóroval. Navýšit skóre mohl po centru Vůcha Krátký, jenže trefil pouze boční síť. Na druhé straně tak přišlo vyrovnání, Urbánek se prosadil přímým kopem z velké dálky, který zapadl až do branky.

Po změně stran nejprve zatřásla rána Košuliče břevnem, ale o pět minut později se už dělovkou z úhlu prosadil Mešanovič a Jihlava poprvé vedla. Vyrovnání měl na hlavě Bubeníček, jenže také jeho pokus trefil pouze břevno. Hned vzápětí prověřil Rožníka také Janič, ale ani on neskóroval. Naopak v poslední minutě se ještě prosadil Kosak po rohovém kopu, utkání tak skončilo výhrou Jihlavy 3:1.

Teplice U21 - Jihlava U21 1:3 (1:1)
19. Strada – 37. Urbánek, 53. Mešanovič.
ŽK: 26. Bubeníček (TEP), 33. Polák (TEP), 57. Krátký (TEP), 58. Vůch (TEP) – 5. Obert (JIH), 58. Štancl (JIH), 58. Kryštůfek (JIH), 66. Vacek (JIH).
ČK: 89.Janič.
Rozhodčí: Houdek – Mokrusch, Baum.