Juniorka doma porazila Plzeň

Teplická juniorka dnes i bez posil z A mužstva porazila juniorku Plzně. V prvním poločase sice fanoušci mnoho šancí neviděli, ale ve druhém poločase se domácí gólově prosadili a rozhodli o svém vítězství.

V úvodním dějství musel Lukáč vyrazit nebezpečnou střelu Kyndla. Poté už střelci měli problém trefit branku Černý dva pokusy poslal mimo tři tyče, střejně jako po rohovém kopu hlavou Filip.

Po změně stran nejprve Strada pěkně sklepl míč na Kodeše, jenže ten vystřelil velmi nedůrazně. Pak dvakrát zahrozila také Plzeň, ale domácí tým podržel skvělými zákroky brankář Lukáč. Udeřilo tak na druhé straně, Kulhánkovu hlavičku gólman vyrazil, avšak domácí hráč míč ještě skluzem dorazil do sítě. Vzápětí pak navýšil skóre po úniku Marek Strada. Třetí branka padla také po úniku, tentokrát ho suverénně proměnil Polák. To ještě nebylo vše, Hlaváček pak našel přímým kopem Bubenička a bylo to dokonce 4:0. Žlutomodří si tak zaslouženě připsali tři body.

Teplice U21 - Plzeň U21 4:0 (0:0)
64.Kulhánek, 66.Strada, 80.Polák, 86.Bubeníček.
ŽK: 22.Kulhánek, 72.Kukačka, 74.Filip – 38. Kyndl.
Rozhodčí: Zeman - Vitner, Jedlička.