Obrázek článku

Juniorka se rozloučila s domácím prostředím prohrou

Velmi zajímavé utkání dnes sledovali diváci při posledním domácím střetnutí teplické juniorky. Svěřenci Martina Dolinského sice po poločase prohrávali 0:2, ale během druhé půle stihli vyrovnat na 2:2, jenže v nastaveném čase rozhodl o výhře Liberce testovaný Douglas Djika Hugues.

První velká šance zápasu přišla ve 22.minutě, kdy se dostal k míči Hlaváček, avšak lob přes Bojčuka poslal mimo branku. O minutu později se tak měnilo skóre na druhé straně, Jánošík se prosadil z levé strany a otevřel gólový účet utkání. Vyrovnání měl na noze Marek Strada, jenže při sólovém úniku volil, místo střely levačkou, kličku na pravou nohu a o míč přišel. Hostům se podařilo ještě do poločasu navýšit vedení, po zpětné přihrávce se prosadil Drobílek.

Žlutomodří po přestávce a dvojím vystřídání svého soupeře přišpendlili na jeho polovinu hřiště, ale gól dlouho nepřicházel. Kulhánka na brankové čáře vychytal Bojčuk, Polák zase vyslal jen nedůraznou hlavičku. Snížit se tak povedlo až dvanáct minut před koncem Janu Filipovi, který napřáhl za vápnem a poslal míč přesně k tyči. Vyrovnání bylo v těchto chvílích na spadnutí, další šanci měl Strada, ale toho opět vychytal hostující gólman. Vyrovnání nakonec přišlo minutu před koncem řádné hrací doby, kdy po další střele Filipa dorazil míč do sítě Jakub Polák. Liberec branka nepoložila a hned vzápětí vrátil vedení na jejich stranu po individuální akci Hugues. Ani tepličtí nesložili zbraně a pokusili se v nastavení ještě vyrovnat, Stradu ovšem znovu vychytal brankář, a tak se žlutomodří rozloučili s domácím prostředím porážkou.

Teplice U21 - Liberec U21 2:3 (0:2)