Výhra 2:0 na postup nestačila

Celkem kvartet fotbalistů vyměnil Petr Rada oproti domácímu zápasu. Na lavičce nachal brankáře Slavíka, záložníky Verbíře a Sabou a útočníka Vondráška, místo nich do hry vyslal Belice, Mareše, Ljevakoviče a Mahmutoviče. Změny v sestavě přinesly vítězství 2:0, které však bohužel po výsledku 1:3 z domácího zápasu na postup nestačilo.

V první půli měl několik šancí především Aidin Mahmutovič, Honvéd v těchto pasážích zápasu skvěle podržel brankář Rabóczki, letní akvizice z Vitesse, která držela bezbrankový stav.

Naši hráči se přesto nevzdali a to přineslo i vytoužené branky, nejprve v 67.minutě napřáhl za vápnem Jun a pěknou střelou prostřelil domácího brankáře. O pět minut později vyslal do úniku Gašparík Mahmutoviče, ten byl na hranici pokutového území sražen a rozhodčí po krátké poradě s asistentem nařídil penaltu. Tu sice Tomáš Jun neproměnil, ale k míči se nejrychleji dostal Antonín Rosa a zvýšil na 2:0.

Žlutomodrým borcům v těchto chvílích stačil k postupu již jediný gól, avšak Honvéd začal kouskovat a zdržovat hru, tato taktika nakonec slavila úspěch, když domácí hráči ubránili prohru 0:2 a postoupili tak do 3.kolo letního Intertoto cupu.

Honvéd Budapešť - FK Teplice 0:2 (0:0)
Branky: 67.Jun, 73.Rosa
ŽK: 72.Benjamin
Diváci: 1500

Rozhodčí: Gardar Orn Hinriksson - Olafur Ingvar Gudfinnsson, Oddbergur Eiriksson (všichni Island)
Honvéd: Rabóczki - Takács Á., Smiljanic, Benjamin, Vincze Z. - Dobos (63.Abass), Maróti, Genito, Ivancsics (81.Filó) - Hercegfalvi, Abraham (86.Ndjodo).
Teplice: Belic - Vidlička, Lukáš, Klein, Rosa - Mareš (80.Verbíř), Ljevakovič, Doležal (88.Smejkal), Vachoušek (64.Gašparík) - Jun, Mahmutovič.