Juniorka veze výhru z Bohemians

Juniorka vkročila do jarní části Juniorské ligy výhrou 2:0 proti Bohemians 1905. Zápas se hrál na umělé trávě na Vyšehradu a tepličtí mladíci se v něm prezentovali velmi dobrý výkonem, kromě branek Strady a Bubeníčka měli několik dalších šancí.

Poprvé zahrozil už v 7.minutě po centru Hlaváčka Kulhánek, ale minul branku. Podobně si vedl také Soukup krátce před poločasem. Po změně stran už se teplickým dařilo lépe, Hlaváček patou přiťukl Stradovi, který levačkou na vzdálenější tyč zamířil přesne. Zvýšit mohl o deset minut později Kulhánek, ale jeho krásný lob vytáhl brankář na roh. V 80.minutě pak Hlaváčkovu střelu obránce zblokoval na roh, po kterém nebezpečně hlavičkoval Filip. Pojišťovací branku přidal osm minut před koncem po dalším rohu Bubeníček. Žlutomodří tak odstartovali jaro výhrou nad Bohemkou.

Bohemians U21 - Teplice U21 0:2 (0:0)
65.Strada, 82.Bubeníček.
Sestava Teplic: Lukáč - Krátký, Šalda, Filip, Bubeníček - Polák, Soukup (68.Vošmik) - Strada (88.Gabčo), Kulhánek (90.Mel.Shkreta), Hlaváček (83.Kopas) - Kodeš (86.Špírek).