FK Marila Příbram_x_FK Teplice - komentář k zápasu

Fotbalisté Teplic vezou z Příbrami bod. S domácím celkem remizovali v utkání 3. ligového kola 1:1. Svěřence trenéra Marečka poslal do vedení těsně před pauzou Doležal, po přestávce srovnal z penalty Otépka. Utkání bylo v 81. minutě přerušeno na dvacet minut kvůli průtrži mračen a výpadku elektrického proudu.

FK Marila Příbram - FK Teplice 1:1 (0:1)

Branky: 60. Otepka z pen. - 41. Doležal. Rozhodčí: Jahoda - Kordula, Kumstát. ŽK: Navrátil, Penner, Otepka, Pilík - Verbíř, Krmaš, Sabou. Diváci: 7262. Příbram: Pařízek - Mácha, Formánek, Navrátil, Penner - Klesa (46. Pilík), Koloušek, Riegel, Otepka, Čupr - Stracený (90. Mlika). Teplice:Poštulka - Ryška, Rada, Hunal, Krmaš - Doležal (80. Varadi), Sabou, Benát (84. Klein), Verbíř (90. Fenin) - Mašek, Rilke.