Juniorka na Spartu nestačila

Teplická juniorka dnes podlehla Spartě Praha vysoku 0:5, když brankostroj pražanů se rozjel především po změně stran, kdy vstřelili čtyři branky.

Sparta otevřela skóre už v osmé minutě Reiterem, který zužitkoval chybnou rozehrávku domácích. Na druhé straně pak měli velké šance Bubeníček, Hlaváček i Kulhánek, ale ani jeden ji neproměnil. Domácí do poločasu zase zachránila tyč po Julišově pokusu.

V druhém poločase měla poté Sparta jednoznačně navrch, druhou branku přidal Juliš, který zužitkoval rychlý brejk a přihrávku z pravé strany. Následně tečovaná střela Uljakyho přeletěla bezmocného Lukáče - 0:3, o čtrnáct minut později si pak Konaté vyskočil nejvýše na rohový kop a usměrnil ho do sítě 0:4. Skóre pak uzavřel Jánoš tvrdou střelou k tyči po zemi.

Teplice U21 - Sparta Praha U21 0:5 (0:1)
8. Reiter, 57. Juliš, 60. Uljaky, 74. Konate, 84. Jánoš.
Teplice: Lukáč - Krátký, Šalda, Filip, Bubeníček - Polák (84.Karel), Soukup (54.Kopas) - Strada (87.Kukačka), Kulhánek (60.Špírek), Hlaváček (70.Gabčo) - Kodeš.
Sparta Praha: Nguyen - Breda, Tomášek, Polom, Nový, Jánoš, Pešek, Reiter, Lácha (51.Uljaky, 78.Měska), Konate, Juliš.