Obrázek článku

Juniorka po velmi dobrém výkonu remizovala s Příbramí

Teplická juniorka dnes remizovala s výrazně posílenou juniorkou Příbrami 2:2. Ve velmi nadprůměrném zápase sice dvakrát prohrávala, ale pokaždé se jí podařilo vyrovnat a ze zápasu si tak odnáší bod.

úvodu zápasu byli žlutomodří aktivnějším týmem. Šalda dokonce trefil po jednom z rohovým kopů břevno, následnou dorážku navíc musel zlikvidovat Rondzik. Po půlhodině hry poprvé nebezpečně zahrozila Příbram a hned z toho byla branka, Valente tečoval centr Hanuše za bezmocného Lukáče. Na vyrovnání se nečekalo dlouho, Hlaváček byl sražen ve vápně a následnou penaltu proměnil ve 36.minutě Kodeš.

Po změně stran znovu měli větší šance domácí, jenže svůj únik neproměnil Krátký, který trefil Rondzika, ani Polák, kterému střelu reflexivně vyrazil příbramský gólman. Do vedení se všakk dostala z ničeho nic znovu Příbram. Valenta potvrdil svůj gólový apetit proti Teplicím a po brance z prvního poločasu i ze včerejšího ligového zápasu, přidal třetí gól do sítě žlutomodrých. Vyrovnání však bylo bleskové. Kukačka střelou pravačkou podél brankáře srovnal na konečných 2:2.

"Utkání bylo z naší strany lepší než proti Spartě ve všech směrech. Soupeř hrál velmi dobře kombinačně a agresivně a my jsme se tomu přizpůsobili. Utkání sneslo velmi přísná měřítka. Cením si toho, že jsme zvládli dvakrát vyrovnat a nevzdali jsme se. Soupeř byl sice hodně posílený z áčka, ale naši hráči se s tím dokázali vyrovnat," zhodnotil utkání Martin Dolinský.

Teplice U21 - Příbram U21 2:2 (1:1)