Juniorka uhrála v Táboře remízu 1:1

Podruhé za sebou uhrála teplická juniorka remízový výsledek. Dnes skončilo výsledkem 1:1 její utkání v Táboře proti místnímu Táborsku.

Hned od úvodu utkání měli tepličtí nad domácími jednoznačnou převahu. Ti se zmohli jen na odkopy na osamoceného Vukadinoviče. Po jednom z nich se do souboje ve vápně dostal domácí útočník a Kopas s Lipšem a rozhodčí Franěk zcela nepochopitelně zapískal pokutový kop. Ten Hric proměnil a Táborsko tak vedlo. I nadále ale bylo pod tlakem žlutomodrých. Šance Šaldy hlavou se ještě neujala, ale v 26.minutě se odražený míč dostal k Matheusu Shkretovi, který ho poslal do sítě a vyrovnal. Do poločasu mohli svěřenci Martina Dolinského strhnout vedení na svou stranu, jenže Hlaváček pálil mimo a Krátkému střelu zablokovali obránci.

Po změně stran tepličtí množstvím nepřesností umožnili domácím návrat do hry, ale do šancí je nepouštěli. Naopak v závěrečné čtvrthodině sami zahrozili. Střídající Kulhánek trefil v dobré pozici obránce, Polák po sklepnutí od Krátkého střílel nedůrazně a minutu před koncem Hlaváček ve velké šanci překopl.