Juniorka si s chutí zastřílela proti Modlanům

I přes konec podzimní části Juniorské ligy pokračuje ještě teplická juniorka v přípravě. V rámci ní se dnes dopoledne střetla na Angeru s Modlany. V teplickém dresu se objevilo také trio testovaných hráčů - Osvald z Motorletu Praha a duo Slováků Kolony a Klenovský.

Proti soupeři z Krajského přeboru byl zápas o začátku jasnou záležitostí. Už v páté minutě zafungovala spolupráce obou Slováků a Kolony po centru Klenovského otevřel gólový účet utkání. Pak sice trefil Soukup tyč, ale ve 21.minutě nejprve skóroval krásnou střelou Gabčo a hned vzápětí přidal druhý gól v utkání dorážkou Kolony. Další dorážku měl na svědomí deset minut před přestávkou Melsen Shkreta, který dostal za záda brankáře vyraženou střelu Česláka. Sám Česlák se prosadil o dvě minuty později po individuálním průniku. Poločas tak skončil 5:0.

Ani po přestávce chuť hrát teplické nepřešla. Osvald po dalším centru Klenovského zvýšil na 6:0. Po hodině hry dokončil Kolony hattrick po centru z pravé strany, Česlákova střela zpoza vápna o minutu později znamenala již stav 8:0. V 63.minutě přidal Kolony čtvrtý gól, když prošel do vápna a levačkou rozvlnil síť. Gólový příděl Modlanům završil v 78.minutě z penalty Kulhánek a zakulatil tak skóre na 10:0.

Teplice U21 - Modlany 10:0 (5:0)
5., 23., 59. a 63.Kolony, 36. a 60.Česlák, 21.Gabčo, 34.Mel.Shkreta, 54.Osvald, 78.Kulhánek z pen..
Sestava Teplic: Lipš - Klenovský, Kulhánek, Bubeníček, Gabčo (75.Vošmik) - Polák (46.Soukup), Soukup (22.Česlák) - Mel.Shkreta, Osvald, Kolony - Vošmik (60.Polák).