Juniorka zakončila podzim remízou v Plzni

Poslední podzimní zápas má za sebou už také juniorka. Ta dnes nastoupila v Plzni proti domácí Viktorii. Tepličtí přijeli na západ Čech posíleni o Jablonského a Jindráčka z A mužstva, Plzeň nasadil z prvního týmu také dva hráče - Bolka a Malakyana.

V prvním poločase se na hřišti v Luční ulici hrál vyrovnaný zápas. Teplice hned v úvodu zahrozily obstřelem Jindráčka, pak je ovšem musel podržet výbornými zákroky Lipš. Těsně před přestávkou se pak Šaldovi míč ve velké šanci svezl po noze.

Po změně stran dostali domácí výhodu pokutového kopu po faulu Soukupa, ale Končal branku překopl. Dvanáct minut před koncem zahrál Bolek mimo pokutové území rukou, ale v ruce rozhodčí Zadinové se objevila jen žlutá karta. Následný přímý kop střídajícího Špírka domácí brankář chytil. V další šanci Jindráček podklouzl a zápas tak skončil remízou 0:0..

Plzeň U21 - Teplice U21 0:0
ŽK: 39.Libotovský, 80.Bolek - 52.Filip, 52.Kodeš, 82.Polák.