Juniorka porazila Olomouc

Teplická juniorka dnes nastoupila proti Sigmě Olomouc posílena o pětici hráčů z A mužstva. Podle toho také vypadal úvod utkání, Čajič nejdříve ještě vypálil mimo, ale po rohovém kopu Krátkého si nejvýše vyskočil Jablonský a otevřel skóre. Pak se do hry dostala také Sigma, ale Zahradníček zakončil brejk vedle branky a únik Můčky zase zlikvidoval brankář Lukáč. Po poločase tak domácí vedli 1:0.

Po změně stran pokračovala aktivita hostí pokračovala a vyvrcholila vyrovnáním, míč se za obranou dostal k Schmidtovi, který střelou pod Lukáčem rozvlnil síť. Za deset minut mohl být obrat dovršet, Falta se dostal sám před Lukáčem, ale slovenský brankář ho skvěle vychytal. Z čista jasna udeřilo na druhé straně, Špírek napřáhl za vápnem a jeho střela skončila za zády bezmocného Reichla. Tahle branka nakonec rozhodla o výhře Teplic v poměru 2:1. Skóre mohl ještě před koncem navýšit ve velké šanci Bubeníček, ale zblokovanou střelu vykopl před brankovou čárou Svozil, a tak se výsledek již nezměnil.

Teplice U21 - Olomouc U21 2:1 (1:0)