V Jihlavě juniorka remizovala

Teplická juniorka dnes nastoupila na půdě Vysočiny Jihlava. Z A mužstva juniorku posílili Čajič s Jursou.

Vstup do zápasu měli tepličtí výborný, nejprve tečovaná střela Soukupa skončila těsně vedle, po následném rohu se míč dostal k Jursovi, který ho vrátil na hlavu Kodeše a bylo to 0:1. Vyrovnání však bylo bleskové, snad dvacet vteřin po rozehrávce se po chybě uprostřed obrany zmocnil míče Kavka a ten ho napálil branky. Za deset minut to navíc bylo 2:1 pro domácí, po ztrátě míče v prostředku hřiště se Jihlava dostala do přečíslení, které vyřešil Kosak. Žlutomodří mohli do poločasu vyrovnat, Polák v šanci špatně zpracoval míč, ale také výrazněji prohrávat, když těsně před půlí musel zlikvidovat gólovku Lukáč.

Po změně stran měl na noze vyrovnání Jursa, jeho kroucený obstřel skončil těsně vedle branky. Poté musel dvě velké šance domácích zlikvidovat Patrik Lukáč. Deset minut před koncem zastavil dobrou příležitost Kodeše praporek rozhodčího. V další pro změnu selhal Kulhánek. Tepličtí měli v závěru velký tlak, jenže ani střela Špírka se neujala. Vyrovnání tak přišlo až po krásné kombinaci tří minuty před koncem, kdy sklepl míč Vošmik pro Čajiče, jenž ho uklidil míč do sítě. Svěřenci Martina Dolinského tak z Jihlavy odjíždí s bodem za remízu 2:2.

Jihlava U21 - Teplice U21 2:2 (2:1)
Branky: 9.Kavka, 19.Kosak - 9.Kodeš, 87.Čajič.