​Future League: Teplice - Liberec 4:1 (3:1)

Teplický tým i nadále bojuje o první příčku v nově vniklé česko-německé soutěži Future League. Dnes totiž tepličtí porazili v Modré u Děčína Liberec 4:1, především díky hattricku Chukwudi Chukwumy.

Už od první minuty vlétli tepličtí do zápasu jako uragán, z prvního útoku se v úvodní minutě prosadil po centru z pravé strany Chukwuma poprvé, hned vzápětí přidal navíc druhou branku po akci z prostředku hřiště. Liberec byl prvních minut zápasu viditelně rozhozený a dlouho mu trvalo než se dostal do hry. Až ve 24. minutě se ukázal Luckassen a bylo z toho snížení. O tři minuty později mohl vrátit dvoubrankové vedení Teplicím Daniel Richter, ale jeho hlavičku brankář chytil. Až ve 41. minutě dovršil hattrick Chukwuma po rohovém kopu Bílka a poločas skončil výsledkem 3:1.

Po změně stran tempo hry viditelně opadlo, ale i tak byly šance na obou stranách. Na straně Teplic se neprosadili Softič ani Bílek, na druhé straně několikrát výborně zakročil Plachý. Tepličtí však přeci jen pojistili své vedení, když se trefil dvacet minut před koncem levačkou Pecháček. Svěřenci Jakuba Pekaře tak Liberec s přehledem porazili a připsali si další tří body do tabulky.