Teplická juniorka s Baníkem vyhrála

Tepličtí mladíci přivítali na svém domácím stánku v Krupce juniorku Ostravy, která sebou přivezla z A mužstva Gevorga Badalyana. Žlutomodré posílil Marek Krátký a Alen Melunovič. Právě Melunovič byl u první šance zápasu, když se hezky uvolnil u levé postranní čáry a pronikl do vápna, ale následně trefil jen boční síť. Další akce už pro domácí dopadla lépe. Ze skrumáže ve vápně se dostal míč až k Česlákovi, který otevřel skóre.

Baník začal hrozit centry do vápna, ale všechny odhlavičkovala pozorná obrana. Naopak na druhé straně mohl zvýšit Filip, jenže míč se mu po rohovém kopu svezl po hlavě a nezamířil tak přesně. Těsně před poločasem měl Baník nadějnou možnost vyrovnat, když kopal přímý kop z hranice vápna, míč však s přehledem chytil brankář Lipš.

V druhém poločase se dlouho hrálo jen mezi oběma vápny, ale poté přišly dvě velké šance žlutomodrých. Nejprve ve velké šanci po zpětné přihrávce od Krátkého překopl branku Shkreta a dvě minuty nato zase Bubeníček hlavou po pěkném signálu při rohovém kopu těsně minul branku. Lépe si vedl střídající Kulhánek, kterého vybídl ke skórování Melunovič a bylo to 2:0 pro teplické. Ti už poté bez potíží dotáhli do vítězného konce.

Teplice U21 - Ostrava U21 2:0 (1:0)