Obrázek článku

Juniorka v Hradci Králové remizovala

Juniorka další kolo své soutěže odehrála na půdě Hradce Králové. Z A mužstva juniorku posílili Marek Krátký, Aldin Čajič a oslavenec David Jablonský, který dnes slavil narozeniny. V úvodu hrozili domácí centrovanými míči, které však pozorná obrana odvracela. Na druhé straně se přípomenul Aldin Čajič, který po narážečce s Krátkým pálil nad. Gólový moment přišel ve 28.minutě, kdy byl při rohovém kopu Jablonský stažen ve vápně a vybojovanou penaltu sám suverénně proměnil. Domácí měli dvě šance na vyrovnání, ale obě akce z pravé strany zlikvidoval Lipš. Naopak zvýšit vedení žlutomodrých mohl opět Jablonský po rohovém kopu, tentokrát ale trefil jen brankáře.

Do poločasu bohužel přišlo vyrovnání, po špatné rozehrávce se míč dostal až k Hofmanovi, který rozvlnil síť. Po změně stran byl navíc Hradec aktivnější a hrozil dalšími šancemi. Naštěstí pro teplické neměl dlouho přesnou mušku. Těsně před koncem ovšem domácím hráčům pomohla standartní situace, po které se hlavou prosadil na zadní tyči Novák. Tepličtí se ale nevzdali, Čajič vyslal Krátkého a ten střelou levačkou z velkého vápna v nastavení vyrovnal na konečných 2:2.

Hradec Králové U21 - Teplice U21 2:2 (1:1)