Juniorka veze výhru ze hřiště Dukly

Teplická juniorka i nadále kráčí jistým krokem za medailovým umístěním v letošním ročníku Juniorské ligy. Dnes zvítězila na hřišti Dukly Praha 3:1 a je na třetím místě tabulky, navíc má dva zápasy k dobru na druhou Mladou Boleslav, která má stejně bodů.

Tepličtí mladíci šli do vedení už v šesté minutě, když Daniel Richter našel Dominika Šupa a ten zamířil z voleje přesně. Domácí mohli srovnat v 10. a ve 28. minutě zásluhou Manzii, jenže Plachý výborně zakročil. Ve 38. minutě pak našel Strada Chukwumu a bylo to 2:0, hned po rozehrávce pak Chukwuma utekl domácí obraně, přihrál Pecháčkovi a bylo to 3:0.

Po změně stran byla aktivnější Dukla, ovšem Čajičův pokus odehrála teplická obrana z brankové čáry do bezpečí, a tak pouze snížil v 80. minutě Vokoun po nahrávce Manzii. To už nic nezměnilo na výhře žlutodrých.