Hodnocení FC Hradec Králové

3. kolo nadstavbové části ČLŽ U15 - skupina 1. - 6.

FC Hradec Králové - FK TEPLICE 3:1 (2:0)

V silném dešti, ale na výborně připravené hrací ploše se opět odehrál kvalitní zápas této věkové kategorie. Do utkání lépe vstoupili hosté a hned v první a druhé minutě si vytvořili dvě brankové příležitosti. Po neproměnné druhé šanci, podnikli domácí rychlý brejk. Hostující obrana špatně odhadla nakopnutý míč a domácí útočník Firbacher s nabídnutou šancí nepohrdl. V dalším průběhu prvního poločasu se tepličtí prezentovali velmi dobrým výkonem. I na těžkém terénu dobře kombinovali a po rychlých křídelních akcích se dostávali před hradeckého brankáře. Když se jim nepodařilo ani z jedné šance vyrovnat, udeřilo opět na druhé straně. Z rychlého brejku, proměnil samostatný únik Kejř a zvýšil na 2:0 pro domácí. Také ve druhé půli hráli žluto modří velmi dobře a po průniku Kolárika a jeho přesné přihrávce se nekompromisně prosadil Krogner. Tepličtí hráči pokračovali v kvalitním výkonu a je velká škoda, že se jim z herní převahy nepodařilo vyrovnat. Deset minut před koncem z dalšího rychlého protiútoku uzavřel konečné skóre utkání domácí útočník Králíček.

Branky FKT: Krogner

Sestava FKT: Dombrovskij, Kraus (54. Maršálek), Hora, Novák, Radoš (47. Steinsdörfer), Emmer, Rollinger (47. Stružinský), Kolárik, Krajíček (47. Navrátil), Fabián (47. Krogner) Sejk.

Trenéři: Tomáš Heidenreich, Zlatan Košťál

Tomáš Heidenreich, trenér: V zápase nemám klukům co vytknout. Hráli s chutí, technicky, vyrovnali se fyzicky velmi zdatnému soupeři v nasazení a bojovnosti. Po celou hrací dobu jsme soupeře herně přehrávali. Domácí mají velmi dobrý tým, ale naší aktivní hrou jsme jim toho moc nedovolili. V tomto utkání hrozili jen z rychlých protiútoků. Protože měli ve svém středu hráče, kteří si s těmito situacemi dokáží poradit, zvítězili. Za předvedenou hru a hodně povedených akcí zaslouží pochvalu všichni hráči ve žluto modrém dresu, kteří do utkání nastoupili.