Juniorka ve druhém zápase prohrála s Vltavínem

Juniorka má za sebou druhou prověrku v letní přípravě, tentokrát prohrál na hřišti třetiligového Vltavínu 1:3. "Pro nás to byla velmi dobrá zkušenost. Sedmdesát minut byla naše hra velmi kvalitní a chybělo jí pouze gólové vyjádření.

Hlavně v prvním poločase jsme neproměnili několik gólových příležitostí. Rovněž soupeř si vytvořil několik příležitostí, při kterých nás podržel Skalák. Nakonec nás soupeř potrestal ze standardních situací, kdy první gól padl po přímém volném kopu a další dva z pokutových kopů. My jsme dokázali odpovědět pouze jednou, když se po rychlé akci Strady z jedné trefil Polanský. Bylo to velmi dobré utkání, které nám ukázalo, že je tento tým velmi silný a pokud se vyvarujeme zbytečných chyb a zefektivníme koncovku, můžeme být v soutěži velmi úspěšní," zhodnotil utkání trenér Pekař.

Vltavín - Teplice U21 3:1 (1:0)
Branka Teplic:
80. Polanský
Sestava Teplic:
1. poločas:
Skalák - Procházka M., Richter M., Svoboda - Kodeš, Česlák - Strada, Pochyba, Procházka D. - Výborný, Chukwuma.
2. poločas: Skalák - Jerhot, Kodeš, Hanuščík - Bílek, Česlák - Strada (81. Procházka M.), Polanský, Procházka D. (65. Kliský) - Softič, Djordjevič.