Obrázek článku

Dorost se zachránil v nejvyšší soutěži!

Tepličtí dorostenci dnes úspěšně dokončili rozdělanou práci z prvního barážového utkání o udržení v nejvyšší dorostenecké soutěži. Z prvního domácího zápasu proti Žižkovu si svěřenci Lukáše Přerosta přivezli výhru v poměru 1:0, dnes svého soupeře naprosto jednoznačně přehráli a zvítězili 3:0.

Od úvodu zápasu žlutomodří byli na hřišti jasně lepší, už ve 13. minutě Daniel Kalivoda otevřel skóre střelou z vápna. Po dalších šancích, které tepličtí neproměnili, zvýšil vedení těsně před poločasem po krásné přihrávce od Kodeše Výborný.

Krátce po změně stran zpečetil výhru FK Teplice po rohovém kopu hlavou kapitán Marek Richter. Tepličtí se tak bez problémů zachránili a i v příští sezóně si zahrají nejvyšší soutěže.