U16: FK Teplice - FC Hr.Králové 1:3 (0:3)

Branky FK Teplice U16: 62´ Krogner ( asistence Fabián )

Branky FC Hradec Králové U16: 18´ Vávro, 35´+ 38´ Podsadlo

Rozestavení FK Teplice U16: 3 - 5 - 2

Sestava FK Teplice U16: Pecháč - Hora, Novák, Radoš - Liška, Češpiva (41´ Steinsdörfer), Emmer, Stružinský (41´ Krajíček , Petrželka (41´ Fabián) - Navrátil, Krogner

Statistiky FK Teplice U16: Střely na bránu 4 (2-2), Střely mimo bránu 3 (1-2), Šance 3 (2-1), Rohy of 0 (0-0), Rohy def 7 (4-3)

Statistiky FC Hradec Králové U16: Střely na bránu 5 (4-1), Střely mimo bránu 7 (4-3), Šance 4 (2-2)

Hodnocení utkání slovy hlavního trenéra FK Teplice U16 Jaroslava Kolínka:

"První poločas nám herně vůbec nevyšel a Hradec nás jasně přejel. Nebyli jsme schopni déle podržet míč a při jeho zisku jsme zase špatnou přihrávkou o něj hned přišli. Naše kombinace a zakládání protiútoků bylo hodně do šířky, tím jsme kombinovali na vlastní polovině a to soupeři vyhovovalo, neboť nás dobře napadal, byl agresivní a to nám dělalo obrovské problémy. Přesto jsme si dokázali vytvořili dvě velké šance, které se nám bohužel nepodařilo proměnit. Do druhého poločasu jsme udělali tři změny a zkusili hrát na tři útočníky. Vysoko jsme napadali a získali tím převahu. Kluci si začali více věřit a najednou nás bylo plné hřiště. Škoda, že se nám nepodařilo dříve vstřelit branku, která by soupeře více znervózněla a my měli více času s výsledkem ještě něco udělat. Jsem za kluky rád, že se po nevydařeném prvním poločase zvedli a Hradci Králové pořádně zatápěli. Musím říci, že Hradec Králové byl jedním z nejlepších týmů, se kterým jsme se v lize doposud střetli."