Juniorka podlehla Slavii

Juniorka v dalším kole Juniorské ligy zajížděla do Horních Počernic na půdu pražské Slavie.

Juniorka do utkání nevstoupila dobře a už ve čtvrté minutě prohrávala, když se k odraženému míči za vápnem dostal Šimeček a okamžitě ho napálil do sítě. Do dvoubrankového vedení šli domácí po půlhodině hry, kdy potrestal Šaldův faul z penalty opět Šimeček. Pět minut před poločasem domácí kapitán dokončil hattrick, po centru zprava si zpracoval míč a uklidil ho do branky.

Po změně stran sice žlutomodří začali aktivněji, ale gólu znovu docílil soupeř, po centru zleva se tentokrát trefil Šittich. Na druhé straně měl poté šanci střídající Kulhánek, ale po centru Česláka střílel nedůrazně. Juniorka tak na Xaverově prohrála 4:0. "Nezopakovali jsme výkon z domácího zápasu se Slováckem. Soupeř nás předčil ve všech herních činnostech, jak týmových, tak individuálních, včetně bojovnosti a nasazení. Zápas nám ukázal, že musíme neustále pracovat na zlepšování všech hráčů. Hráči by ale především měli začít sami u sebe," řekl po utkání trenér Martin Dolinský.

Slavia Praha U21 - Teplice U21 4:0 (3:0)
5., 34. z pen. a 40.Šimeček, 60.Šittich.
Sestava Teplic: Lipš - Melsen Shkreta, Šalda, Bubeníčk, Memeti - Karel (46.Matheus Shkreta), Polák (64.Kulhánek)- Kodeš (71.Malák), Čajič (80.Hrebinka), Gabčo (46.Špírek) - Česlák.