U19: 1.FK Příbram - FK Teplice 3:2 (2:1)

NEJSTARŠÍ TEPLICKÝ DOROST U19 V ZÁVĚREČNÉM PODZIMNÍM LIGOVÉM KOLE BOHUŽEL NEPŘIVEZL NA STÍNADLA ŽÁDNÝ MISTROVSKÝ BOD, KDYŽ PODLEHL NA UMT AREÁLU U LITAVKY DOMÁCÍMU TÝMU 1.FK PŘÍBRAM JEN TĚSNĚ 3:2 BRANKOU AŽ ZE SAMOTNÉHO ZÁVĚRU UTKÁNÍ.

Žlutomodří se již v 1.minutě utkání ujali vedení po přesné trefě forvarda Vojty Šilhana. Příbramští ale dokázali rychle odpovědět, když v 5.minutě srovnal skóre domácí obránce Rostislav Jandera.

Těsně před poločasovou přestávkou ve 43.minutě dostal Příbram do vedení rychlonohý útočník tmavé pleti Karsten Ayong, který dělal teplické obraně svou šikovností a silou obrovské problémy.

Ihned po návratu ze šaten ve 46.minutě opět zaúřadoval teplický snajpr Vojta Šilhan a srovnal skóre zajímavého duelu na 2:2.

Když už se zdálo, že utkání spěje k dělbě bodů a následným pokutovým kopům rozhodl o zisku tří bodů pro domácí dnes také dvougólový a skvěle hrající forvard v zeleno-černém dresu Karsten Ayong.

Tepličtí i přes dnešní prohru v Příbrami udrželi v tabulce I.Celostátní dorostenecké ligy U19 po podzimu velmi pěkné 6.místo s pouze 4 bodovou ztrátou na medailové příčky.

I. CELOSTÁTNÍ DOROSTENECKÁ LIGA U19 - 16.KOLO :

1.FK Příbram - FK Teplice 3:2 (2:1)

Branky:  5. Jandera, 43. a 85. Ayong – 1. a 46. Šilhan