Juniorka porazila Slovácko

Teplická juniorka dnes zcela zaslouženě porazila po velmi dobrém výkonu na domácí půdě v Krupce juniorku Slovácka 2:0.

První šanci zápasu mělo Slovácko, ale střelu na brankové čáře vykopl David Jablonský. První gól však zaznamenaly Teplice, Špírek nacentroval do vápna a Matheus Shkreta ho uklidil do sítě. Shkreta mohl do poločasu přidat druhou branku, po vysunutí od Kodeše obešel i brankáře, jenže střelu zblokoval obránce.

Po změně stran už se skóre podruhé měnilo, Čajič napřáhl na hranici vápna a míč propadl až do sítě - 2:0. Agilní Čajič pálil deset minut nato těsně nad z přímého kopu. Deset minut před koncem řádně protáhl hostujíciho brankáře střdajíci Česlák.

Teplice U21 - Slovácko U21 2:0 (1:0)