Ve druhém zápase juniorka remizovala

Ve druhém utkání nové juniorské ligy se teplická juniorka představila poprvé doma. V dohrávce prvního kola přivítala v Krupce Bohemians 1905.

Žlutomodrým se tentokrát nepodařil snový vstup do utkání jako v zápase na Spartě. Přesto měli v úvodu více ze hry a také náznaky šancí. Po jednom z rohovým kopů byla ve vápně klokanů nepřehledná trma vrma, následně zase pálil Matheus Shkreta těsně mimo. Do poločasu vyzkoušel ještě pozornost brankáře hostí levačkou Česlák a unikajícího Poláka musel pražský stoper stáhnout za cenu žluté karty.

Po změně stran měla velké šance také Bohemka. Ve 49.minutě lapil tutovku Lipš, podobně si počínal i deset minut později, jenže míč pouze vyrazil a na dorážku už byl krátký - 0:1. Vyrovnat mohl čtvrthodiny před koncem Kulhánek, jenže jeho hlavičku zblokovala obrana a dorážku zase vyrazil Kuru. Vyrovnání se tak dvousetčlenné publikum dočkalo v nastaveném čase. Po centru z pravé strany se hlavou přesně trefil střídající Noris Delalič a rozhodl o výsledku utkání na konečných 1:1.

Teplice U21 - Bohemians U21 1:1 (0:0)
90.Delalič - 59.Šedivý.
Sestava Teplic: Lipš - Mel.Shkreta, Šalda, Bubeníček, Memeti (84.Delalič) - Polák, Kodeš (89.Hrebinka) - Verbíř (81.Malák), Česlák, Vošmik (60.Kulhánek) - Mat.Shkreta (60.Špírek).