Juniorka v generálce rozstřílela Krupku

Podařenou generálku má za sebou teplická juniorka, která příští pondělí vstoupí do nové soutěže juniorek zápasem na Spartě. Na své nové domácí půdě v Krupce dnes porazila místní celek 12:1. Zaskvěl se především Marek Krátký, který vstřelil čtyři branky, a Matheus Shkreta, jenž dal hattrick.

"Zápas splnil tréninkový účel, vyzkoušeli jsme si kombinační hru dopředu. Vytvořené šance jsme navíc zvládli proměnit. Děkujeme soupeři za přístup a vůbec za možnost utkání odehrát," řekl po zápase trenér juniorky Martin Dolinský.

Krupka - Teplice U21 1:12 (0:7)
Branky Teplic:
4x Krátký, 3x Matheus Shkreta, 2x Česlák, 2x Moulis, 1x Delalič.
Sestava Teplic:
1.poločas: Lipš - Mel.Shkreta, Karel, Hošek, Gabčo - Kulhánek, Polák - Krátký, Kodeš, Moulis - Česlák.
2.poločas: Lukáč - Krátký (60.Malák), Karel, Hošek (60.Gabčo), Bubeníček - Špírek, Hrebinka - Verbíř, Delalič, Moulis (60.Vošmik) - Mat.Shkreta.