Juniorka nestačila na Jablonec

Dnešní přátelský zápas teplické juniorky proti juniorce Jablonce skončil v Lomu prohrou žlutomodrých v poměru 0:3. Tepličtí sice měli v úvodní čtvrthodině dvě velké šance, nejprve Gabčo překopl branku po předložení od Matheuse Shkrety a hned vzápětí ukořistil míč při kličce albánskému útočníkovi hostující brankář. Poté však po dvou rychlých brejcích skóroval Jablonec a do poločasu tak vedl 2:0.

Po změně stran se navíc Lipšův odkop odrazil od zad jabloneckého útočníka do teplické branky a zápas ta skončil prohrou 0:3.

Teplice U21 - Jablonec U21 0:3 (0:2)
Sestava Teplic:
1.poločas:
Lukáč - Melsen Shkreta, Jelen, Bubeníček, Memeti - Kulhánek, Hlaváček - Verbíř, Česlák, Gabčo - Matheus Shkreta.
2.poločas: Lipš - Šalda, Jelen, Bubeníček, Memeti - Melsen Shkreta (56.Verbíř), Polák (72.Česlák), Kodeš, Špírek - Hrebinka, Delalič.