Na závěr soustředění juniorka prohrála s Chomutovem

Tepličtí mladíci zakončili soustředění v Blšanech prohrou s Chomutovem v poměru 1:3. Branku Teplic vstřelil Pavel Verbíř.

Žlutomodří prohrávali již od 10.minuty, kdy Lipš inkasoval z přímého kopu z dobrých pětatřiceti metrů. Srovnat mohl Polák, jenže při sólovém úniku mu sebral míč z nohy brankář Zaťko.

Do druhé půle vstoupili svěřenci Martina Dolinského výrazně lépe. Nejprve rozhodčí neodpískal jasnou penaltu na Česláka a vzápětí trefil Matheus Shkreta z voleje tyč. Přesto se podruhé radoval Chomutov, bývalý hráč Teplic Aleš Pikl vymetl šibenici.

O tři minuty později snížíl za Teplice Pavel Verbíř, který zužitkoval přihrávku Tomáše Česláka za obranu. Skóre na 1:3 pro Chomutov uzavřel deset minut před koncem hlavou Nádeníček. Krátce před závěrečným hvizdem ještě Lukáč chytil penaltu Pavlíčkovi.

Teplice U21 - Chomutov 1:3 (0:1)