Obrázek článku

U16: FK Teplice vs. AS Trenčín 0:2

Sestava FK Teplice: Pecháč – Hora (60.Mikšovský), Novák, Radoš – Kolárik, Stružinský, Emmer, Krajíček, Liška (10.Steindörfer), Zaspal, Fabián (10.Navrátil).

Hodnocení utkání slovy hlavního trenéra FK Teplice U16 Jaroslava Kolínka :

"Na konfrontaci s předním týmem ze Slovenska jsme se těšili. Utkání mělo velice vyrovnaný průběh a zajímavý náboj. My se snažili hrát hodně nahoře a napadat rozehrávku Trenčína. Řekl bych, že jsme byli v prvním poločase aktivnější tým, jenže branku jsme nevytěžili. To Trenčínu se ze dvou střel na naší branku podařilo jednou skórovat a tak byl poločasový stav 0:1 pro hosty. Ve druhém poločase jsme se snažili aspoň o vyrovnání, ale propadli jsme při standardní situaci a Trenčín odskočil o dvě branky. My si pak vytvořili dvě velké příležitosti, ale Steinsdörfer ani Stružinský se neprosadili. Za tohle utkání jsem velice rád, protože nám to opět ukázalo náš nedostatek. Přijde silnější soupeř, my hrajeme vyrovnaný zápas, někdy si vytvoříme i větší převahu, ale utkání výsledkově nezvládáme. Musíme být v takových utkáních odolnější a hladovější po vstřelení branky a pak přijde i ten pocit vítězství."