​Dorost na penalty porazil Jihlavu

Tepličtí dorostenci si připsali první jarní výhru, i když pouze po pokutových kopech, když doma porazili Jihlavu 2:1.

Vstup do zápasu se teplickým hráčům vůbec nepovedl, Jihlava měla velký tlak, ze kterého dokázala již v páté minutě otevřít skóre. Po dvaceti minutách hry se přeci jen osmělili také domácí a srovnat mohl hlavičkují Hruštinec, který však minul. Brankáře hostí protáhl také z dálky Vojtěch Šilhan.

Po změně stran měl vyrovnání na kopačce právě Šilhan, ale z jasné pozice trefil pouze z vnějšku tyč. Šilhan se však přece jen prosadil v 57. minutě a protože další branka již nepadla, tak musely o vítězi rozhodnout pokutové kopy. V těch byli úspěšnější tepličtí hráči a připsali si druhý bod z tohoto utkání.