Juniorka veze výhru z Neratovic

Vysoké vítězství 3:0 dnes přivezli ze hřiště Neratovic tepličtí mladíci. Ještě o poločase přitom panoval bezbrankový stav a tomuto gólostroji nic nenapovídalo, ale chyba domácího brankáře žlutomodré nastartovala a během deseti minut vstřelili tři góly.

Z prvního poločasu stojí za zmínku jen zákrok Lipše proti přímému kopu domácích a Verbířův přímý kop na druhé straně, který jen těsně minul pravou tyč.

Po změně stran po dalším Verbířově přímém kopu vypadl domácímu gólmanovi míč a kapitán Petr Šalda už měl lehkou úlohu. O šest minut později uháněl sám na branku Pavel Verbíř mladší, ale jeho šanci brankář vyrazil. Šanci na reparát dostal pravý záložník hned vzápětí a tentokrát už zakončení provedl lépe, o tyč poslal míč do sítě.

V podstatě hned po rozehrávce získali žlutomodří tříbrankový náskok, když se trefil Kodeš. Neratovičtí se začali více tlačit do útoku, z čehož rezultovali další šanci pro hosty, jenže Gabčo ani Kodeš zakončení nezvládli, a tak se skóre již nezměnilo. Příští zápas čeká juniorku už ve středu, kdy předehrává na domácí půdě v Dubí - Pozorce od 17:00 poslední kolo s Čelákovicemi.

Neratovice - Teplice 0:3 (0:0)
56.Šalda, 65.Verbíř ml., 66.Kodeš.
Sestava Teplic: Lipš - Šalda, Ivasko, Jelen, Šraga - Verbíř ml., Schön, Česlák, Gabčo (77.Delalič) - Hlaváček, Kodeš (82.Hutta).