Juniorka rozdrtila Český Dub

Juniorka dnes navázala na výborný výsledek s Blšany a podařilo se jí zvítězit nad Českým Dubem vysokým brankovým rozdílem.

Domácí se nejprve jen zastřelovali, Kalivoda i Hlaváček poslali míč nad branku, trefil se až Kodeš, který se položil do centru Verbíře z pravé strany. Skóre navýšil ve 34.minutě Hlaváček, který dostal balón před prázdnou branku. Do poločasu se skóre ještě o dva góly navýšilo, nejprve vyslal krásnou střelu Gabčo. Tu hostující gólman vyrazil, míč doběhl Kodeš, který našel přesně hlavu Kalivody - 3:0. Těsně před poločasem pak dorazil míč do sítě Kodeš a bylo to 4:0.

Druhý poločas se tak hrál spíše jen z povinosti, přesto mohli žlutomodří rychle navýšit skóre, ale radost Pavla Verbíře zastavil praporek rozhodčího. Trefil se až v 76.minutě Lukáš Gabčo, který nádherným lobem překonal brankáře Českého Dubu. Tepličtí tak podruhé za sebou vyhráli 5:0.

Teplice B - Český Dub 5:0 (4:0)
16. a 45.Kodeš, 34.Hlaváček, 43.Kalivoda, 76.Gabčo.
ŽK: Ivasko.
Sestava Teplic: Lukáč - Bujnovský, Ivasko, Jelen, Gabčo - Šalda (60.Kuzma), Hutta (46.Schon) - Verbíř ml. (60.Husák), Kalivoda, Hlaváček - Kodeš.