Hattrick Mujagiče sestřelil Litvínov

Teplická juniorka se v přípravě poprvé dočkala vítězství. Dnes dopoledne porazila především díky hattricku Abida Mujagiče Litvínov 3:1. Bosenský mladík přitom tři branky stihl za první poločas.

První gól vstřelil už v 7.minutě, když Kodeš vybojoval míč, naservíroval ho Hlaváčkovi, jehož pokus se odrazil k Mujagičovi a ten otevřel skóre. Hlaváček se o deset minut později sám řítil na Valeše, ale ten ho vychytal. O další minutu později stál na konci velmi pěkné akce znovu Mujagič a bylo to 2:0.

Domácí dokázali snížit po nedorozumění teplických stoperů. A hned vzápětí mohli dokonce vyrovnat, jenže se zaskvěl talentovaný Patrik Lukáč. Z protiútoku zase nastřelil po Mujagičově nahrávce Kodeš tyč. Kodeš byl i v další šanci, to mu před branku nahrával pro změnu Krátký, jenže blonďatý záložní překopl branku. Těsně před poločase završil Mujagič hattrick, když mu míč před branku naservíroval David Šraga.

Po změně stran už tolik fotbalové krásy k vidění rozhodně nebylo, ale přesto si svěřenci Stanislava Hejkala vypracovávali šance. Krátký pálil s pomocí teče těsně vedle, o chvilku později byl zase Hlaváček v koncovce nedůrazný. Čtvrt hodiny před koncem ještě připravil šanci pro Kodeše Bujnovský, ale Kodeš míč cpal k tyči tolik až těsně minul. V závěru dohrávala juniorka při zranění Pavla Verbíře mladšího o deseti, ale přesto dokráčela k vítězství.

Litvínov - Teplice B 1:3 (1:3)