Juniorka v přestřelce remizovala v Souši

Kdo s teplickou juniorkou vyrazil k zápasu v Souši, tak rozhodně neprohloupil. V chladném počasí musela diváky zahřát gólová smršť, která byla k vidění.

V úvodu zápasu to vypadalo na debakl pro žlutomodré mládí, hned ve 4.minutě se trefil odchovanec Teplic Smrž a o pět minut nato Linka zvýšil na 2:0 pro domácí. Pak však přišel velký obrat, nejprve Šraga prokličkoval levou část hřiště, vyměnil si míč s Watzkou a našel volného Hlaváčka, který snížil.

Za chvilku již bylo vyrovnáno, další průnik levého beka Šragy tentokrát proměnil Watzka. Ten byl také u další branky, když zužitkoval špatného vyběhnutí domácího brankáře a poslal teplické poprvé do vedení. Vzápětí mohli zvýšit v dobrých příležitostech Kodeš a Muller. To se ale nepodařilo a naopak Souš dostala příležitost vyrovnat z diskutabilní penalty za údajný faul Bujnovského na Štípka. Do kabin se tedy šlo za nerozhodného stavu 3:3.

Druhý poločas se rozjížděl gólově pomaleji, ale v 58.minutě si Lácha velmi dobře poradil s početní přesilou s skóroval - 3:4. Domácí se nevzdali a hned o minutu propálil vše co mu stálo v cestě Schoř a vstřelil svou druhou branku v utkání.

Skvělé střídání se podařilo Václavu Budkovi v 68.minutě, na hřiště poslal Bilela Beddara a ten ani ne po minutě na hřišti trefil přesně šibenici soušské branky. Jenže ani pět branek na vedení dlouho nestačilo. V 73.minutě sice první šanci ještě Matějka zlikvidoval, ale na dorážku už byl krátký a bylo to 5:5.

Ofenzivní hody nekončily, Souš vstřelila branku z ofsajdu, na druhé straně trefil Watzka břevno. Nakonec tedy zápas skončil hokejovou remízou 5:5.

Souš - Teplice B 5:5 (3:3)
40. z pen. a 59.Schoř, 9. a 73.Linka, 4.Smrž - 15. a 25.Watzka, 10.Hlaváček, 58.Lácha, 69.Beddar.
Sestava Teplic: Matějka - Müller, Bujnovský, Šalda, Šraga - Verbíř (74.Dicko), Schön, Watzka (89.Macháček), Kodeš, Hlaváček (68.Beddar) - Lácha.