Obrázek článku

Juniorka se rozloučila remízou

Teplická juniorka se dnes se sezónou rozloučila remízou s týmem Čelákovic, i když utkání v druhém poločase spíše připomínalo nepovedenou exhibici rozhdčího Průchy.

Už v šestnácté minutě rozradostnil diváky v Pozorce Pavel Verbíř mladší, který otevřel skóre. V další obrovské šanci poté selhal Schön a když v závěru úvodního dějství výborně zachytal Arkenberg, šlo se do kabin za stavu 1:0.

Poté se však své role ujal hlavní arbitr utkání, v 50.minutě odpískal penaltu za údajný faul Arkenberga, který ovšem pouze boxoval míč na hranici malého vápna. Penaltu poslal mimo kapitán Jelínek, jenže rozhodčí ji nechal opakovat. Osud však byl spravedlivý a ani napodruhé se Jelínek netrefil.

Šanci na reparát dostali hosté od sedm minut později, kdy rozhodčí za další domnělý faul odpískal další penaltu, tu už Janda proměnil a rozhodl tak o remíze 1:1.

"Já jsem spokojený s výkonem mužstva. Nastoupili jsme hodně mladí, dostali šanci takřka všichni hráči, kteří mají v létě přejít z dorostu do juniorky. Jsem velice spokojený s předvedeným výkonem. Byli jsme velmi agresivní, běhaví, napadali jsem. Škoda Schönovi šance a Hlavčkovi střely, že jsme nezvýšili na 2:0," hodnotil kouč Lukáš Přerost.

Teplice B - Čelákovice 1:1 (1:0)