Teplice B - Děčín 5:1 (3:1)

Teplická juniorka nastoupila proti Děčínu ve velmi mladé sestavě, do utkání v jejím dresu nezasáhl žádný hráč starší ročníku 1991. I přesto poslední Děčín neměl proti svěřencům Lukáše Přerosta žádný nárok.

Ve 20. a 21.minutě načali kanonádu Vůch a Česlák, následně sice po chybě v obraně umožnili žlutomodří snížit Betyárovi, ale ještě do poločasu dělovkou zvýšil znovu Vůch. Navíc další šance měli Vůch i Česlák.

V druhém poločase po krásném přízemním centru Krátkého skóroval Gagula a v závěru ještě doupravil skóre Patrik Lácha, juniorka tak porazila Děčín 5:1.

20. a 37. Vůch, 21.Česlák, 55.Gagula, 83.Lácha - 35.Betyár.
Rozhodčí: Kubr - Dobrý, Tereba.
Sestava Teplic: Pechatý - Krátký, Jelen, Vaněk, Šalda (83.Bujnovský) - Macháček, Česlák, Lácha - Watzka, Gagula (74.Kodeš), Vůch (76.Müller).