U19: FK Ústí nad Labem vs. FK Teplice 0:1p

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - ČLD U 19 B - 3.KOLO - PÁTEK 24.08.2018

FK Ústí n.Labem U19      vs.     FK Teplice U19

0:0 (PK 2:4) - (Poločas 0:0)

Penalty: Černý ( Teplice ) 0:1 - Lácha ( Ústí ) 1:1 / Emmer ( Teplice ) 1:2 - Klaser ( Ústí ) X / Zaspal ( Teplice ) 1:3 - Chodora ( Ústí ) X / Náhlovský ( Teplice ) 1:4 - Příhonský ( Ústí ) X / Čítek ( Teplice ) X - Hudec ( Ústí ) 2:4.

Sestava Teplic: Blažek Tomáš - Kafka Michal, Knapík Jan (K) ( 56´ Náhlovský David ), Čítek Vojtěch, Hora Jakub -  Liška Jan, Kováč Daniel - Šourek Ladislav ( 46´ Emmer Jakub ), Černý Václav, Liška Lukáš ( 89´ Fabián Daniel ) - Zaspal Jaroslav.

Realizační tým Teplic: Přerost Lukáš - trenér, Fousek Petr - asistent, Záveský Zbyněk - vedoucí, Lipš Přemysl - trenér brankářů.

Žluté karty: 59´ Turek Filip ( Ústí ), 73´ Hudec Bohumil ( Ústí ), 75´ Růžička Jan ( Ústí ) - 86´ Hora Jakub ( Teplice ).

Rozhodčí: Nedvěd Vít - Zitko Josef, Provazník Adam.

Stadion: Areál Klíše - tráva.

Diváků: 150.

Hodnocení teplického trenéra Lukáše Přerosta: " Dnešní utkání bylo velmi vyhecované a bylo vidět od úvodních minut, že je to derby. V prvním půli jsme podali velmi dobrý výkon a byli jednoznačně lepším týmem. Naši hráči byly agresivnější na míči, přistupovali blízko k soupeři a nenechali ho téměř hrát. Měli jsme míč mnohem více v držení a vytvářeli si tak obrovské množství šancí, které jsme bohužel nedokázali proměnit. Po gólu volali zejména dvě stoprocentní šance Zaspala, kdy šel sám na branku, další velké šance Černého, Šourka, Kováče a také J.Lišky. Dá se říci, že jsme si v první půli vypracovali až 6 opravdu vyložených brankových příležitostí. Do druhé půle vstoupilo Ústí odvážněji a důrazněji, domácí chodili našim hráčům více do těla, hra se vyrovnala a přelévala se z jedné strany na druhou. A to byly hlavní důvody, proč jsme ve druhé půli neměli převahu jako v úvodu utkání. Oba týmy si ve druhé půli vytvořili zhruba dvě až tři vážnější brankové příležitosti. Z mého pohledu jsem spokojen s první polovinou utkání, kdy jsme domácí jednoznačně přehráli, ale nedokázali jsme být produktivní. Druhá půle již byla značně hektická, oba soupeři se snažili utkání strhnout na svou stranu a tak diváci byli svědky hlavně mnoha nepřesností, velkého množství osobních soubojů a také faulů. Podle vývoje utkání ve druhém poločase je remíza pro oba týmy zasloužená a jsem rád, že jsme si za velmi dobrý výkon v první půli odvezli alespoň 2 body za vítězství v penaltovém rozstřelu."