Vyšehrad - Teplice B 4:1 (1:0)

Juniorka dnes v dopoledním utkání podlehla Vyšehradu 4:1, i když v utkání byla po celou dobu lepší, jenže neproměňovala šance.

"Pro nás to byl hodně krutý zápas, byli jsme po celou dobu utkání lepší. Jenže jsme vyhořeli na krásu, soupeř jsme měl čtyři střely a z nich dal čtyři branky. My jsme si vypracovali pět velkých šancí v prvním poločase, tři ve druhém, trefili jsme dvě tyče, jedno břevno, takže panuje velká nespokojenost s proměňováním šancí," hodnotil klání trenér Lukáš Přerost.

"Pozitivní je pro nás fakt, že jsme po sérii šesti utkání bez výhry konečně zvítězili. Vůči teplickému béčku je to však strašně nespravedlivé," přiznal kouč Vyšehradu Jiří Formánek. "Vedle Jiren a Roudnice to byl nejlepší soupeř, se kterým jsme hráli. Předváděl běhavý fotbal, věděl, co má hrát. Tenhle tým zaslouží respekt. S jeho propracovaným systémem 4 – 3 – 3 jsme měli hlavně v první půli obrovské problémy. Dali jsme sice hezký vedoucí gól, pak ale převzal iniciativu soupeř a jasně nás přehrával, navíc dvakrát trefil tyč. Nechávali jsme obrovský prostor mezi obranou a brankářem. Zasloužili jsme si za pasivitu dostat nějaký ten gól, ale štěstí, které nám chybělo v předešlých zápasech s Českým Dubem, Litvínovem, Vilémovem i Mostem B, se tentokrát přiklonilo na naši stranu. Ve druhé půli jsme přizpůsobili rozestavení hráčů, a bylo to hned mnohem lepší. Musím však zdůraznit, že za celou dobu mého účinkování na Vyšehradě jsme ještě nehráli tak šťastný zápas," doplnil Formánek.