MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - ČDD U 19 B - 1.KOLO - STŘEDA 29.08.2018

Branky Teplic: a 37´ Dolechek Danyil, 45´ Navrátil Jiří, 67´ Emmer Jakub.

Sestava Teplic: Kosinský Martin - Mikšovský Michal, Burda Filip, Novák Zbyšek, Kányai Attila (K) - Kolárik Martin, Emmer Jakub, Jelínek Radek, Šmalcl Matěj - Dolechek Danyil, Navrátil Jiří ( 65. Džuban René ).

Realizační tým Teplic: Kolínek Jaroslav - trenér, Novák Martin - asistent.

Žluté karty: bez karet.

Rozhodčí: Kvítek Michal - Martínek Lukáš, Zlatník Jakub.

Stadion: Zásada - tráva.

Diváků: 40.

Hodnocení teplického trenéra Jaroslava Kolínka: " Vydřené vítězství jsme si přivezli ve středu z Jablonce. Opět nám vyšel začátek utkání, kdy jsme domácí přehrávali a vytvořili si i dobré šance. Ale z jasné převahy jsme vytěžili jen jednu branku, kdy se prosadil Dolechek. Zápas jsme měli pod kontrolou, ale jen do chvíle, než nám spadl dlouhý nákop za obranu a my už tradičně na to pozdě reagovali a Jablonec tak srovnal stav. Další průběh byl vyrovnaný, přesto se do poločasu měnil dvakrát stav. Nejdříve Dolechek ukázal, že je střelec a podruhé rozvlnil síť domácích. A když se prosadil Navrátil odcházeli jsme do kabin spokojenější. Druhý poločas jsme začali velmi aktivně a šli si za vítězstvím. Vytvořili si i velké brankové příležitosti, kdy jsme šli sami na brankáře Jablonce, ale skórovat se nám nepodařilo a zákonitě přišel trest. Během dvou minut nám domácí proskočili středem mezi stopery a z jasného utkání bylo drama. Remízový stav 3:3 a do konce utkání ještě 30 minut. Utkání mělo v těchto chvílích náboj, který umocnila individuální akce Emmera, který nás dostal zpět do vedení, které jsme pak do konce utkání už udrželi. Co bych chtěl podotknout a co se nám nesní v žádném případě stávat je, že utkání, které máme dobře rozehrané si sami svoji nezodpovědností zkomplikujeme a dáme soupeři možnost se vrátit do zápasu."