U19: FK Teplice vs. FK Pardubice 9:0

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - ČLD U 19 B - 4.KOLO - NEDĚLE 02.09.2018

FK Teplice U19      vs.     FK Pardubice U18

9:0 (6:0)

Branky Teplic: , 10´, 39´, 71´ a 73´ Radosta Matěj,  Černý Václav, 36´ Liška Jan, 43´ Liška Lukáš, 63´ Knapík Jan

Sestava Teplic: Blažek Tomáš - Kafka Michal ( 69´ Kányai Attila ), Knapík Jan (K), Náhlovský David, Hora Jakub -  Liška Jan, Kováč Daniel - Radosta Matěj, Černý Václav, Liška Lukáš ( 46´ Šourek Ladislav ) - Zaspal Jaroslav ( 60´ Janda Petr ).

Realizační tým Teplic: Přerost Lukáš - trenér, Fousek Petr - asistent, Záveský Zbyněk - vedoucí, Lipš Přemysl - trenér brankářů, Chlad Ondřej - kondiční trenér.

Žluté karty: bez karet.

Rozhodčí: Talpáš Petr - Davignon Jan, Wencl Petr.

Stadion: FK Duchcov - tráva.

Diváků: 80.

Hodnocení teplického trenéra Lukáše Přerosta: " V nedělním mistrovském utkání s Pardubicemi nám skvěle vyšel vstup do zápasu. Hned v úvodních vteřinách se nám podařilo vstřelit vedoucí branku a již v 10.minutě svítilo na ukazateli skóre 3:0 pro domácí. Bohužel jsme následně trochu podlehli uspokojení a vypadli z tempa. Soupeř si v této fázi vytvořil dvě nebezpečné situace, ale naši hráči následně opět "naskočili" zpět do utkání a po vstřelení čtvrté branky ve 36.minutě byl na hřišti již jen jeden tým. Vytvářeli jsme si spoustu šancí a vyložených brankových příležitostí, aby se nám nakonec podařilo vstřelit celkem 9 branek, což je jistě velmi dobré. Naše hra po většinu utkání byla velmi důrazná a agresivní. Přestože se soupeř snažil konstruktivně rozehrávat, tak my jsme jeho rozehrávku vysoko napadali a z toho pramenilo velké množství chyb hostů, které jsme nekompromisně trestali. Jsem s dnes předvedenou hrou a samozřejmě také s výsledkem spokojen, nesmíme ale usnout na vavřínech a musíme v takovýchto výkonech pokračovat dále."