Obrázek článku

Kopeme za fotbal: Teplice - Kozojedy 16:4 (10:1)

​Teplický tým dnes v rámci reprezentační přestávky odehrál tradiční utkání v rámci akce Kopeme za fotbal. Na hlavním hřišti AGC Arény Na Stínadlech přivítal tým ze III. třídy okresu Plzeň - TJ Sokol Kozojedy. Teplický kouč Daniel Šmejkal nenasadil do utkání nekteré tradiční opory, takže se dostalo také například na dorostence Václava Černého, který zaznamenal hattrick.

O výsledek v tomto utkání rozhodně nešlo, ale i přesto ho musíme zmínit, tepličtí hráči zvítězili 16:4. K zápasu přistoupili tak, aby si ho užil i soupeř z fotbalového pralesu. K exhibičnímu nádechu zápasu přispěl také rozhodčí Zdeněk Vaňkát, který v prvním poločase odpískal hodně přísnou penaltu za "ruku" Shejbala a následně, když ji hosté z Kozojed neproměnili, ji nechal ještě opakovat za předčasné vběhnutí do vápna, až se konečně hostující Tomáš Hach prosadil.