Juniorka zničila Litvínov sedmi góly

Juniorka dnes byla během reprezentační přestávky posílena o několik hráčů A mužstva a svého soupeře z Litvínova na jeho půdě doslova zničila. Hattrickem se zaskvěl Egon Vůch a po dvou brankách přidali Česlák a Melunovič.

Už v páté minutě přetáhl Česlák přímý kop na zadní tyč, kde si Vůch zakřičel na Vaňka, aby mu míč pustil a obdivovatel Cristiana Ronalda ho krásně z voleje poslal křižně do sítě. Hezká akce předcházela i druhé brance, Vondrášek se uvolnil na pravé straně, po zemi poslal přihrávku, kterou Česlák pustil na volného Vůcha a ten do protipohybu brankáře zakončil.

Hattrick Vůch dokonal pět minut před přestávku, když na levé straně krásně zakombinoval s Láchou a Melunovičem a poté napálil míč po zemi k levé tyčce. Do poločasu ještě zvýšil Melunovič po krásném centru Vidličky.

Krátce po změně stran mohlo skóre ještě narůstat, jenže Melunovič, Vůch ani Vondrášek svých šancí nevyužili. Až v 72.minutě Krátký našel na hranici vápna Česláka a ten už míč poslal do sítě. Krátce poté poslal Vondrášek do úniku Melunoviče, který zvýšil již na 6:0. Definitivní podobu výsledku nakonec dodal minutu před koncem Tomáš Česlák, jenž napřáhl za vápnem a po chybě brankáře přidal svou druhou branku v zápase. Juniorka tak má na jaře aktivní skóre 9:8 a to i přes úvodní porážku 6:0 v Jirnech.

Litvínov - Teplice B 0:7 (0:4)
5., 26. a 41. Vůch, 45. a 76.Melunovič, 72. a 89. Česlák.
Rozhodčí: Zeman - Blažej, Hasíková.