Obrázek článku

MOL Cup: Vltavín - Teplice 1:2 (1:1)

Teplický tým dnes nastoupil poprvé pod vedením Stanislava Hejkala v pohárovém duelu na Vltavínu, který se hrál v rámci třetího kola MOL Cupu.

Žlutomodří nemohli do zápasu nasadit několik lehce zraněných hráčů, v brance pak dostal příležitost člen širšího kádru reprezentační dvacítky Luděk Němeček. Tepličtí hráči šli do vedení po čtvrthodině hry, kdy se po pěkné kombinaci prosadil z hranice vápna Trubač. Krátce na to mohl zvýšit Hora, který se snažil přehodit domácího brankáře, ale ten dobře zakročil. Domácí ovšem dokázali srovnat v 31. minutě, kdy zužitkoval chybu Teplic Veselý. Poločasový stav tak byl 1:1.

Po změně stran se teplický tým dlouho nemohl prosadit, až v 58. minutě využil chybu domácích Moulis. Ten stejný hráč pak mohl o další tři minuty později zvýšit, krásnou ranou zpoza vápna trefil tyč. V závěru mohl ještě potvrdit výhru ve vyložené šanci Dressler, jenže také trefil pouze tyč. I přesto však žlutomodří postoupili do dalšího kola pohárové soutěže.