MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - ČLD U 19 B - 8.KOLO - PÁTEK 28.09.2018

FK Dukla Praha U18        vs.       FK Teplice U19

1:4 (0:0)

Branky Teplic:  48´ Vlastní Dukla,   60´ a  71´ Liška Lukáš,  77´ Černý Václav.

Sestava Teplic: Blažek Tomáš - Kafka Michal, Čítek Vojtěch, Knapík Jan (K), Hora Jakub ( 85´ Náhlovský David ) - Kováč Daniel - Liška Lukáš ( 76´ Šourek Ladislav ), Černý Václav, Liška Jan ( 60´ Emmer Jakub ), Radosta Matěj ( 80´ Fabián Daniel ) - Zaspal Jaroslav ( 52´ Janda Petr ).

Realizační tým Teplic: Přerost Lukáš - trenér, Fousek Petr - asistent, Záveský Zbyněk - vedoucí, Wiednerová Klára - masér, Chlad Ondřej - kondiční trenér, Lipš Přemysl - trenér brankářů.

Žluté karty:  75´ Blažek ( Teplice ).

Rozhodčí: Opočenský Vojtěch - Koubek Martin, De Carvalho Marvin-Roger.

Stadion: Zátopkova ulice ( "Malý Strahov" ) - tráva.

Diváků: 60.

Hodnocení teplického trenéra Lukáše Přerosta: " Dnešní utkání bylo duelem dvou rozdílných poločasů. V první poločase byla hra oboustranně vyrovnaná, kdy jsme se téměř 25 minut těžce sžívali s těžkým terénem a malým hřištěm Malého Strahova.  V posledních 15-ti minutách jsme si vypracovali celkem tři brankové příležitosti, které jsme bohužel neproměnili a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu 0:0. Pražská Dukla nám byla v první půli rovnocenným soupeřem. Po poločasové přestávce jsme ale Duklu dostali již od úvodních vteřin pod velký tlak. Po našem centru ze strany si domácí vstřelili již po 3 minutách vlastní branku. Našim hráčům najednou narostla křídla, přidali jsme daleko více důrazu v osobních soubojích, ve hře bylo daleko více tempa a začali jsme si vytvářet i brankové příležitosti. Nakonec se nám podařilo na Strahově zvítězit po výsledku 4:1. Mrzí mě obdržená branka z pokutového kopu, která byla úplně zbytečná, ale myslím si, že za výkon a trpělivost ve druhém poločase jsme si tři body rozhodně zasloužili a pokud by se nám více dařilo v koncovce, mohlo být dnešní vítězství i výraznější.  "