Juniorka neproměnila šance a remizovala 1:1

Hned několik gólových šancí v dnešním dopoledním utkání neproměnila divizní juniorka, a tak s Přední Kopaninou remizovala 1:1.

První šanci zápasu měl zkušený Pavel Mareš v dresu hostí, který po rohu těsně minul branku. O mno větší příležitost zaznamenal o dvě minuty později na druhé straně Pavel Moulis, který skluzem sice usměrnil centr Stožického na branku, ale brankář míč reflexivně vykopl.

Po půl hodině hry už to vypadalo na první branku, když po brejku obešel Watzka i brankáře, jenže toho skluzem na brankové čáře zastoupil jeden z obránců a stav zůstával 0:0. Gól přišel až před odchodem do kabin, Melunovič napřáhl za vápnem a tvrdým projektilem trefil přesně šibenici - 1:0.

Vyrovnání však přišlo už v úvodu druhé půle, Houška po závaru ve vápně žlutomodrých se štěstím dopravil míč do sítě. Vrátit vedení na stranu domácích mohl rychle znovu Melunovič, jenž nejprve po centru vytáhl jeho hlavičku na roh brankář, který i následně další hlavičkový pokus zlikvidoval.

Vstřelit gól hlavou jakoby nebylo dnes žlutomodrým souzeno, v závěrečné desetiminutovce znovu vychytal Borský Melunoviče a poté Lukáš hlavičku nevtěsnal mezi tři tyče.

Teplice B - Přední Kopanina 1:1 (1:0)
40.Melunovič - 54.Houška.
Sestava Teplic: Pechatý - Müller, Lukáš, Vaněk, Pícha - Macháček, Pavlíček, Melunovič - Stožický (65.Kodeš), Moulis, Watzka.