Teplice - Polepy 1:3 (0:2)

Teplická juniorka nenavázala na týden starou výhru z Děčína a nováčkovi divize z Polep podlehla na domácí půdě 1:3. Čestný úspěch žlutomodrých zaznamenal Alen Melunovič.

Trenér Lukáš Přerost výkon týmu hodně zkritizoval: "Podali jsme asi nejhorší výkon podzimu. Soupeře jsme hned v úvodu pustili do utkání chybou při standartní situaci, kdy Macháček nechal volného nabíhajícího protihráče. Poté jsme se sice snažili hrát a měli také převahu, jenže nám chyběl hráč, který by něco vytvořil a překvapil soupeře. Do šatny jsme navíc dostali druhý gól znovu po neuhlídané standartní situaci. My jsme si za první poločas vypracovali jedinou gólovku, jenže Watzka z malého vápna netrefil odkrytou branku. Náš tlak ve druhé půli ještě zesílil, většinu času se hrálo na polovině Polep, ovšem jen po šestnáctku. Chybí nám tvořivý kluk, naši hráči sice běhají, dřou, ovšem chybí nám myšlenka. Z výkonu jsme zklamaný, ukazuje se, že pro některé hráče je v tuhle chvíli divize strop. Ukázalo se, že nám také chyběl Moulis, jehož trápí tříslo," hodnotil Lukáš Přerost.

Teplice B - Polepy 1:3 (0:2)
85.Melunovič - 3. a 45.Suchánek, 71.Javorek.
Sestava Teplic: Pechatý - Muller, Lukáš, Vaněk, Pícha (76.Kohout) - Watzka, Macháček (56.Pavlíček), Šalda, Stožický - Kodeš, Melunovič.