U17: FK Baník Sokolov vs. FK Teplice 0:3

PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ - KATEGORIE U17 - NEDĚLE 20.01.2019

Baník Sokolov U17       vs.      FK TEPLICE U17

0:3 (0:3)

Branky Teplic:   02´ D. Fakin ( as. K. Sinu ) 26´ K. Sinu 42´ K. Sinu ( as. D. Zrebnak ).

Sestava Teplic: L. Četverik - V. Čermuš, J. Kovalčík, S. Kočka ( 46. M. Hadinec ) - R. Kibal, M. Dubnický, K. Sinu, M. Havel, J. Brezovský - D. Fakin ( 46. M. Vachoušek - 55. S. Kočka ), D. Zrebnak.

Realizační tým Teplic: Jamrich Ladislav - trenér, Laibl Radim - asistent, Zdeněk Igor - vedoucí.

Stadion: UMT U zimního stadionu v Sokolově.

Průběh utkání slovy teplického trenéra Radima Laibla: " V dalším přípravném utkání jsme zajížděli do centra sokolovské hnědouhelné pánve, kde nás přivítalo velmi studené počasí. Začátek zápasu nám ale vyšel, již ve 2. minutě vysunul Sinu Fakina a ten levačkou nekompromisně napnul síť v brance za bezmocným domácím brankářem - 0:1. Celý první poločas jsme měli v naší režii, ale finální fáze a koncovka nám dělala problémy. A tak z 25 metrů napřáhl Sinu a probral pavouky v šibenici domácího branky ze zimní letargie. Do konce poločasu jsme ještě jednou rozvlnili brankovou síť a vstřelili třetí branku, která byla zároveň naše poslední. Druhý poločas už jsme se střelecky neprosadili, možná proto, že rozhodčí nevyměnil strany a my hráli pořád na stejnou branku, tak co kdyby to byla vlastně ta naše ..... "

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Ladislava Jamricha: " Zápas slušné úrovně, hlavně v prvním poločase, v tom druhém jsme již vypadli z rytmu a podlehli jsme určitému uspokojení z vývoje utkání. Trochu mě mrzí drobná zranění některých našich hráčů, ale věřím, že se z toho nevyklube nic vážnějšího."