Teplice B - Jirny 3:1 (1:1)

Tradičně vypjatý byl duel teplické juniorky s Jirnami, pro teplické mladíky nezačal dobře, od desáté minuty totiž prohrávali, ale brzy srovnal Vondrášek a v druhém poločase svého soupeře doslova přejeli.

Právě Vondrášek v 57.minutě otočil na 2:1, když se k němu míč dostal po ose Čajič, Melunovič. Krátce po něm dorážkou přidal gólovou pojistku Moulis.

Další branky mohli přidat nejprve Watzka po krásné kličce na vápně a po něm také Čajič, jenž dělovkou trefil tyčku.

Svěřenci Lukáše Přerosta si připsali další zaslouženou výhru a v divizi B dosud neztratili ani bod. Posunuli se do vedení soutěže a v sobotu od 17:00 hrají na hřišti Vilémova.