U19: FK Teplice vs. Neratovice-Byškovice 9:0

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - ČESKÁ LIGA DOROSTU U 19 B - 1.KOLO

Neděle 23.08.202010:30 - stadion FK Duchcov

25. M. Vachoušek as. D. Köstl ) 31. P. Hural ( as. K. Sinu ) 32. Š. Chaloupek ( bez asistence ),  45. D. Köstl ( as. M. Hadinec ) 63. D. Procházka ( as. M. Korselt ) 65. P. Janda ( as. M. Hadinec ) 67. P. Hural ( as. P. Janda ) 76. P. Janda ( as. V. Pokorný ),  87. P. Janda ( bez asistence ).

Sestava Teplic:

L. Četverik – J. Kovalčík ( 63. D. Procházka ), Š. Chaloupek, J. Mikulenka, M. Hadinec – M. Lukáš ( 70. M. Havel ) – D. Köstl, M. Korselt ( 78. V. Pokorný ), P. Hural, K. Sinu – M. Vachoušek ( 62. P. Janda ).

Stadion: FK Duchcov / přírodní tráva.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Ladislava Jamricha:

"První mistrovské utkání na domácím hřišti v Duchcově jsme odehráli proti Neratovicím. Úvod zápasu byl z naší strany pomalý, naše rozehrávka vázla a chyběla také nabídka hráčů bez míče. Hostující tým prokázal v prvních 25-ti minutách velké zaujetí a nadšení a nám trvalo než jsme do zápasu naskočili. Ve 25.minutě otevřel skóre utkání M. Vachoušek, který si našel centrovaný míč na první tyči. Od tohoto momentu z nás opadla počáteční nervozita, v rozmezí 8 minut jsme střelili další dvě branky a v samotném závěru první půle přidal D. Köstl i čtvrtou branku. Ve druhém poločase hosté už neměli sílu na jakýkoliv zvrat a utkání jsme měli až do závěrečného hvizdu rozhodčího zcela pod kontrolou. Další branky vstřelil střídající P. Janda, který během 15-ti minut pobytu na hřišti vstřelil hattrick a trefil se také tradiční střelec D. Procházka. Zápas nakonec skončil našim vysokým vítězstvím 9:0."