U19: FK Teplice vs. FK Mladá Boleslav 7:0

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ - ČESKÁ LIGA DOROSTU U 19 B - 6.KOLO

Neděle 27.09.202010:30 - UMT Na Stínadlech

3. M. Trnovec ( as. K. Sinu ) 7. P. Janda ( as. T. Vachoušek ) 16. P. Janda ( as. D. Procházka ) 36. K. Sinu ( as. T. Vachoušek ) 56. K. Sinu ( as. D. Procházka ) 56. T. Vachoušek ( as. M. Korselt ) 76. D. Procházka ( as. M. Korselt ).

Sestava Teplic:

R. Charvát – D. Köstl, Š. Chaloupek, J. Mikulenka ( 63. R. Klepáček ), S. Kočka – M. Korselt - D. Procházka, K. Sinu ( 63. T. Cohla ), T. Vachoušek ( 54. M. Vachoušek ), M. Trnovec ( 54. V. Pokorný) – P. Janda.

Stadion: Na Stínadlech / UMT.

Hodnocení utkání slovy teplického trenéra Ladislava Jamricha:

"V domácím prostředí na umělé trávě stadionu Na Stínadlech jsme v 6. soutěžním kole hostili osmnáctku Mladé Boleslavi. Domácí měli velmi dobrý vstup do utkání, který jednoznačně ovlivnil konečný výsledek, protože během 16 minut se Skláři dostali do vedení 3:0 brankou M. Trnovce a dvěma přesnými zásahy P. Jandy. A když se ve 36. minutě prosadil na pravé straně D. Procházka a našel přesnou přihrávkou v pokutovém území K. Sinu, který prostřelil vše co mu stálo v cestě, tak na výsledkové tabuli svítilo skóre 4:0 pro Teplice. Druhý poločas se nesl ve stejném duchu jako první, Tepličtí hráli s obrovskou chutí a vytvářeli si další zajímavé možnosti ke skórování. Nakonec se jim podařilo přidat další tři pohledné branky po vědomě vypracovaných akcích a zaslouženě tak vyhráli vysokým celkovým skóre 7:0.

Stabilní terén  na nám dobře známé hrací ploše s umělou trávou v areálu stadionu Na Stínadlech nám vyhovoval ve všech směrech, když podpořil naši rychlou a kombinační hru. Naše tradiční domácí prostředí stadionu FK Duchcov je vždy skvěle připravené, ale bohužel těžší terén tamního přírodního trávníku spíše vyhovuje hostujícím týmům, kteří k nám přijíždějí s taktikou založenou na urputné defenzivě a utkání jsou pak spíše o síle a bojovnosti, fotbalovost a kombinace se vytrácí.

Dnešní utkání mělo z naší strany velmi dobré tempo a nasazení. Celý tým si dnes zaslouží obrovskou pochvalu a poděkování za kvalitní výkon. Věřím, že svoji nespornou kvalitu naši hráči prokáží i v dalším důležitém utkání již tento týden v neděli na hřišti jednoho z favoritů na postup - týmu FK Dukla Praha U19."